Daj, Boh, šťastia tejto zemi, všetkým ĽUĎom v nej!

Image00001

 

Požehnané a milostiplné vianočné sviatky, milosť a pokoj od novorodeného Božieho dieťaťa

 

 

ĽUDia, z celého srdca Vám želám požehnané a milostiplné vianočné sviatky, milosť a pokoj od novorodeného Božieho dieťaťa. Radosť, dôveru v Božiu lásku a pomoc do všetkých dní. Nech vo Vašich domovoch zavládne pokoj, láska a porozumenie. Sviatky vianočné, pekné cesty polnočné, na Vianoce veľký darček, na Silvestra pekný tanček, do muziky ľahký krok a šťastlivý Nový rok! 

ĽUDia, prišiel čas, keď sa On – Ježiško, najočakávanejšie dieťa tohto sveta narodí. Je úžasné ak maličký človiečik sa narodí a všetci na neho cmukáme a robíme mu opičky, opatrujeme ho. Ale najväčší zázrak sveta sa deje vtedy, keď sa On, narodí do našich sŕdc.

Keď mení naše srdcia, naše životy, nás samých. Pokiaľ sa motáš po tomto svete je stále čas zažiť ten zázrak, zázrakov. Potom už len v odovzdanosti počúvať a prijímať dary a zážitky, ktoré sa Ti nebudú zdať z tohto sveta. A odrazu budeš cítiť, že cesta po ktorej kráčaš je rovnejšia, priamejšia a zmysluplná.

Tento čas, by mal byť časom blízkosti, väčšieho záujmu, láskavosti, milosti, pomoci a vinšu. Takýto čas máme, len raz v roku a prežívame a cítime ho všetci ľudia. Je to čas Vianočný.

Čaro Vianoc ťažko opíšeme v pár riadkoch a v pár vetách, ale je to akoby čarovným prútikom sa menili ľudia, vôňa, chuť, farby, výzdoba, atmosféra a nálada. Vieme byť ľudskejší, veselší, milší, pozornejší a duchovnejší. Viac preciťujeme niektoré veci. Deti si v úžase, starším pri spomienke vypadne aj slzička. A preto skúsme tento rok na nikoho nezabudnúť. Trošku sa zastaviť a spomenúť si na každého.

Zo srdca Vám ešte raz  želám, požehnané a milostiplné vianočné sviatky, milosť a pokoj od novorodeného Božieho dieťaťa. Radosť, dôveru v Božiu lásku a pomoc do všetkých dní. Nech vo Vašich domovoch zavládne pokoj, láska, porozumenie a veľa radosti.

 

Daj Boh šťastia tejto zemi, všetkým ľuďom v nej. Nech ju slnko jasne svieti, každý Boží deň.
Nech ich sused v láske má, nech im priazeň, pokoj dá, daj Boh šťastia tejto zemi, všetkým ľuďom v nej.

Daj Boh šťastia celej Zemi, všetkým národom. Nech ju svetlo, hviezdy, lásky, ožaruje dom. Hladným chleba dobrého, chorým zdravia pevného, daj Boh šťastia celej Zemi, všetkým národom.

Dopraj Bože svojmu dielu večné trvanie. Nech sa samo nezahubí, všetci prosíme. Rybám čistej vody daj, vtáctvo a zver zachovaj, dopraj Bože svojmu dielu večné trvanie.

 

S úctou Miroslav Kráľ

 

Jedna reakcia na Daj, Boh, šťastia tejto zemi, všetkým ĽUĎom v nej!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Miroslav Kráľ
Kalendár
september 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
« dec    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Počet návštev

TOPlist