FARFEST bude úžasný zážitok pre deti, dospelých aj seniorov

 

Svätá omša, atrakcie pre deti, ukážky AIKIDO, vodný futbal, aguazorbing, guľáš zadarmo, svedectvo, Dušan Grúň, HS Spodorecha, bohatá tomboľa, televízor, bicykel, tváre TV JOJ, 80 hodnotných cien

 

Ahojte ĽUDia,

v našej farnosti v obci Tajná organizujeme tento víkend v sobotu 22. júla 2017 tretí ročník FARFEST 2017. FARFEST- farský festival, rodinné stretnutie všetkých z farnosti Nevidzany, filiálok Červený Hrádok a Tajná a ich priateľov a známych z celého sveta. Príďte všetci, všetci ste srdečne pozvaní!

FARFEST začne o 14.00 hod. Svätou omšou na futbalovom ihrisku v Tajnej, po Svätej omši nasleduje Korunka Božieho milosrdenstva, následne zábavný a kultúrny program, svedectvo manželov Adrianky a Jakuba, súťaže, hry, zábava, atrakcie pre deti, maľovanie na tvár, ukážky AIKIDO, vodný futbal, aguazorbing, skákacie hrady a trampolíny, nebude chýbať ani požiarny zbor so svojimi ukážkami, pena na futbalovom ihrisku.

Pre účastníkov FARFESTU pripravujeme guláš a kapustnicu, ako pohostenie zadarmo. Šikovné gazdinky môžu priniesť do súťaže svoje pagáče a bude vyhodnotený najlepší pagáč FARFESTU 2017. Počas FARFESTU bude súťaž o najlepší perkelt.

Na FARFESTE si budete môcť zakúpiť úžasné Kremnické medovníky, špeciálne druhy kávy, špeciálne druhy piva, cigánsku, kukuricu, hot dog, cukrovú vatu

Na podujatí nás potešia známe tváre televízie JOJ. Pre mladších pripravujeme futbalový turnaj medzi jednotlivými obcami farnosti a rôzne atrakcie pre deti. Môžete sa tešiť na Šláger parádu v podaní Dušana Grúňa. Večer nás zabaví kvalitná kapela Spodorecha.

Pripravili sme pre Vás bohatú tombolu, prvá cena televízor, druhá cena bicykel, tretia cena účasť na natáčaní relácie TV JOJ pre dve osoby a vyše 80 veľmi hodnotných cien. Neváhajte a príďte sa zabaviť. Tešíme sa na Vás spolu s našim nebeským Ockom.

Na vodné atrakcie nezabudnite zobrať deťom plavky!

Počas FARFESTU zaznie silné svedectvo Adrianky a Jakuba a po ňom ponúkneme modlitby príhovoru, ak by niekto chcel a cítil volanie v tejto službe nám pomôcť, budeme veľmi radi. Na Ockovú slávu a chválu. Prosím kontaktujte ma na +421 905 665 855.

Veľká prosba. Prosíme Vás, podporte nás vo svojich modlitbách.

Na vodné atrakcie nezabudnite zobrať deťom plavky!

Pridajte sa medzi nás aj na FB tu otvor>>

Alebo na udalosti FB tu otvor>>

Teším sa na Vás. Krásny požehnaný deň.

S úctou

Miroslav Kráľ, Červený Hrádok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Miroslav Kráľ
Kalendár
november 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
« dec    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Počet návštev

TOPlist