ĽUD KDH s ľútosťou a s rozhorčením prijal správu, že Milan Majerský odstúpil z kandidatúry na predsedu KDH, čoskoro predstavíme nového kandidáta

KDH017

 

Ak KDH nebude schopné sebareflexie, ĽUD KDH sa nebude ďalej podieľať na zlej politike KDH a všetci naši podporovatelia vystúpia z KDH!

 

 

 

Tlačová správa Ľudovej platformy ĽUD KDH, dňa 6. 5. 2016, 08:00 hod.

ĽUD KDH s ľútosťou a s rozhorčením prijal správu, že Milan Majerský odstúpil z kandidatúry na predsedu KDH. Do 20. mája 2016 predstavíme nového kandidáta na predsedu KDH.

ĽUD KDH s ľútosťou a s rozhorčením prijal správu, že Milan Majerský odstúpil z kandidatúry na predsedu KDH. Ako jeden z dôvodov uviedol citujeme „že v KDH chýba vôľa meniť stanovy a chýba odvaha starej garnitúry odísť a dať priestor novým tváram, nápadom a myšlienkam“.

Ľudová platforma ĽUD KDH oznamuje, že do 20. mája 2016 predstaví nového kandidáta na predsedu KDH, ktorý KDH prinavráti stratenú dôveru a v KDH urobí poriadok.

ĽUD KDH oznamuje občanom Slovenska, že máme vážny záujem na zodpovednej ľudovej politike moderného typu.

Vyzývame všetkých členov KDH na dôraznú, hĺbkovú a zodpovednú politiku a zmenu pomerov v KDH!

Ak KDH nebude schopné sebareflexie, ĽUD KDH sa nebude ďalej podieľať na zlej politike KDH a všetci naši podporovatelia vystúpia z KDH!

„Nech nám v našej snahe Pán Boh pomáha.“

Mgr. Miroslav Kráľ, zakladateľ platformy ĽUD KDH a člen celoslovenskej Rady KDH

Ing. M.Phil. Jozef Bača, PhD., zakladateľ platformy ĽUD KDH

mail: lud.kdh@kdhzm.sk

Zdroj: Konzervatívny denník Postoj / Blog tu otvor>>

Jedna reakcia na ĽUD KDH s ľútosťou a s rozhorčením prijal správu, že Milan Majerský odstúpil z kandidatúry na predsedu KDH, čoskoro predstavíme nového kandidáta

  • …je to škoda, že pán Majersky sa vzdal kandidatúry na predsedu KDH ..ale prosím Vás …nedopusťe…. aby kandidoval p.Hlina na predsedu KDH…a vôbec aby jeho kandidatúra nebola podporená…to by bolo koniec politickej exstencie KDH…veď máte toľko schopných ludi,ktorí by si zaslúžili dôveru…a vo Vašej platforne je ich dosť…

    s pozdravom…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Miroslav Kráľ
Kalendár
september 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
« dec    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Počet návštev

TOPlist