ĽUDia chcú počuť od kandidátov na predsedu KDH všetko: nové témy, reformu, aj personálne obsadenie!

Image00020

 

KDH dnes potrebuje Predsedu, ktorý má jasno, ako ďalej v KDH, ako ďalej v spoločnosti, ako ďalej na Slovensku. Ukáže to aj zloženie tímu, ktorý musí predstaviť.

 

 

V KDH jasnejšie zaznieva hlas zdola, je zo dňa na deň jednotnejší. ĽUDia v KDH volajú po ráznych zmenách.

Chcú úplne nových ĽUDí do vedenia KDH, od kandidátov chcú počuť jasnú a uveriteľnú stratégiu a víziu, chcú počuť nové témy, ktorými nové vedenie bude chcieť osloviť spoločnosť, volajú po reforme v KDH, od kandidátov, chcú počuť mená ĽUDí, ktorí sa na ich víziách a stratégiách budú podieľať a nielen členov nového predsedníctva, ale aj mená menovaných funkcionárov, ktorých si budúci predseda KDH po zvolení dosadí!

Aj na základe predsedom vymenovaných ĽUDí do funkcii ako je ústredný tajomník, riaditeľ tlačového oddelenia, hovorca KDH, riaditeľ zahraničného oddelenia, sekretariát a iní sa ĽUDia chcú rozhodnúť, či daného kandidáta na predsedu KDH podporia, alebo nie.

ĽUDia už nechcú byť klamaní rečami, že je to len predsedova právomoc. Áno je to predsedova právomoc, ale nech dopredu každý kandidát povie, koho do akej funkcie navrhne, aby sa ĽUDia mohli správne rozhodnúť pre daného kandidáta na predsedu KDH.

KDH nie je súkromná firma, ale politické hnutie pod kontrolou verejnosti. Politika je vec verejná. Preto každý kandidát na predsedu KDH bude musieť predstaviť všetky mená, aby sme sa mohli čo najsprávnejšie rozhodnúť a aby sme presne vedeli, kto všetko za daným kandidátom stojí. Proste, aby sme neboli potom nemilo prekvapení.

ĽUDia si zaslúžia, počuť všetko, ĽUDia v KDH si zaslúžia za svoju prácu, oddanosť, peniaze, energiu, ktoré roky do KDH vkladajú, počuť jasné aj personálne vízie.

Uvidíme, ktorý kandidát na predsedu KDH zvládne všetky tieto požiadavky, dokáže nájsť jasné odpovede pre delegátov snemu. Zreteľne pomenuje ako chce zaujať spoločnosť a predstaví témy, ktorými ju bude chcieť osloviť. Zároveň predstaví reformu tradičnej strany a predstaví všetkých ĽUDí, ktorí by sa na tom všetkom mali podieľať.

KDH dnes nepotrebuje teoretika, ako by sa čo mohlo.

KDH dnes potrebuje praktika, ktorý dokáže veci pomenovať a zaručiť sa, ako bude postupovať.

KDH dnes potrebuje Predsedu, ktorý má jasno, ako ďalej v KDH, ako ďalej v spoločnosti, ako ďalej na Slovensku. Ukáže to aj zloženie tímu, ktorý musí predstaviť.

„Nech nám v našej snahe Pán Boh pomáha.“

Mgr. Miroslav Kráľ, zakladateľ platformy ĽUD KDH, predseda okresného centra KDH v Zlatých Moravciach a člen Rady KDH

Zdroj: Konzervatívny denník Postoj / Blog tu otvor>>

2 reakcie na ĽUDia chcú počuť od kandidátov na predsedu KDH všetko: nové témy, reformu, aj personálne obsadenie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Miroslav Kráľ
Kalendár
september 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
« dec    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Počet návštev

TOPlist